Şans Yetmez
12.Temmuz.2001 Yıl : 106
 Ana Sayfa Küçük İlanlar Yeni TV Romantik Radyo 95.2 Yeni Radyo 99.7
Puan Cetveli  
Puan Cetveli  
 
Kent
3.Sayfa
Siyasi
Dış
Ekonomi
Yazarlar
Spor
TV'de bugün
Arşiv
Sinema
Burçlar
Telefonlar
Eczaneler


Pınar KSK'nin kaptanı Levent isyan etti:
Arkamdan vuruldum

Pınar Karşıyaka'nın başarılı kaptanı Levent Türknaz, Antrenör Mete Babaoğlu tarafından afaroz edilmenin şokunu yaşıyor. Minik takımdan bu yana yeşil kırmızılı formayı başarıyla giyen Levent, Babaoğlu ve yönetimi kendisini arkadan vurmakla suçladı. "Karşıyaka'nın iyi günde kötü günde hep yanındaydım. Parasal sıkıntılara göğüs gerdim ve sonunda kapı önüne konmuk" diyen Levent, yeşil-kırmızılı kulübe öfke kustu.

Tam 15 yıldır Karşıyaka'da olduğunu, bu süre içinde 11 yıl 1.Lig'de oynayıp 5 yıl da aralıksız kaptanlık yaptığını söyleyen tecrübeli basketbolcu, "KSK'de yaklaşık 16-17 antrenörle çalıştım. Onlarca yabancıyla omuz omuza verdim ve hiçbir zaman maddi ve manevi problemler yaratmadım. Şimdi ise tek bir kalemde silindim. Babaoğlu beni istemeyip ayıp etti. Yönetim de bu karara uyarak daha büyük gaf yaptı" ifadesini kullandı.

Potada atılım yılı


Geçen sezon Türkiye şampiyonalarında gençlerde beşincisi, yıldızlarda sekizinci, miniklerde yedinci olan Karşıyaka, basketbolda önümüzdeki sezonu atılım yılı ilan etti. Altyapı Sorumlusu Edip Sezersan, Haziran ayından itibaren tüm kategorilerde günde çift idman yaptıklarını, spor okullarına ise ilginin büyük olduğunu söyledi. Sezersan, 1987-94 doğumlular arasındaki basketbol okuluna katılmak isteyenlerin kulübe başvurmalarını istedi.


OPERASYON ALMANYA'DA

Sıra geldi
liberoya

TEK EKSİK TEMPO

Göztepe
Altay
Karşıyaka
İzmirspor
Aydın
Denizli   Künye     Reklam     Sık Kullanılanlara Ekle     Açılış sayfası yap Tavsiye Et
Yeni Asır, Gaziosmanpaşa Bulvarı No:5 35260 Çankaya, İzmir    Tel:+90(232) 4415000    Fax:+90(232) 4464222